MAR_1803.JPG
MAR_1843.JPG
MAR_1830.JPG

Hostinec Fara

Našim hostům nabízíme jedinečnou atmosféru citlivě zrekonstruovaného farního stavení, jehož historie sahá až do 13. století. V těsné blízkosti fary se nachází malebný kostelík sv. Martina, který je dodnes navštěvován místními obyvateli.  Od roku 2017 je objekt fary využíván jako restaurace s možností ubytování ve třech nově zrekonstruovaných, komfortních apartmánech. Návštěvníci se u nás mohou těšit mimo jiné na dobré jídlo, které připravujeme z kvalitních, lokálních surovin, přátelské prostředí a krásnou okolní krajinu. Na čepu můžete očekávat léty prověřené značky, ale také degustační kousky, které pro Vás pečlivě vybíráme z okolních minipivovarů. Hostinec Fara je ideálním místem pro pořádání svateb, oslav a jiných soukromých či firemních akcí.

     

Restaurace

S pojmem restaurace si spojujeme především místo, kde se lidé potkávají u dobrého jídla a pití. Prolnutím interiéru restaurace a farské zahrady jsme se snažili vytvořit příjemný prostor pro setkání přátel, pořádání tematických nebo firemních akcí, svateb, oslav či srazů. Interiér je rozdělen do 3 samostatných oddělitelných částí s celkovou kapacitou 75 míst k sezení, k nimž přiléhají dvě předzahrádky s obsluhou a kapacitou cca 25 míst. Farská zahrada, kterou v současnosti dokončujeme, bude přes léto sloužit především pro pořádání větších akcí.

Ubytování

Ubytování nabízíme ve třech komfortních dvoupokojových apartmánech s kuchyňským koutem, velkou koupelnou a přístupem na prostornou terasu s krásným výhledem do místní krajiny. Celková kapacita apartmánů je 2-6 osob/apartmán. Dále je možné ubytování v neméně komfortním třílůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Apartmány jsou ideální základnou pro rodinnou dovolenou, romantické výlety na Blaník nebo cyklistické výlety po značených lesních cestách v okolí.

 

Hostinec FARA je místem kde se něco děje a budeme se těšit na Vaši návštěvu!

MAR_1843.JPG
MAR_1852.JPG
MAR_1801.JPG