MAR_1843.JPG
MAR_1830.JPG
MAR_1847.JPG

Restaurace je koncipována jako místo, kde se lidé setkávají v příjemné atmosféře u dobrého jídla a pití a mohou se cítit jako "doma". Prolnutím interiéru restaurace a farské zahrady jsme se snažili vytvořit prostor pro setkání přátel, pořádání tematických nebo firemních akcí, svateb, oslav, srazů nebo pro setkání v neformálním prostředí odpovídajícím dnešním vysokým nárokům. Interiér je rozdělen do 3 samostatných oddělitelných částí s celkovou kapacitou 75 míst k sezení, k nimž přiléhají dvě předzahrádky s kapacitou cca 25 míst. Farská zahrada s venkovním party stanem slouží přes léto především pro pořádání větších akcí a svateb. V případě zájmu, jsme schopni připravit pohoštění přímo míru.

Naše kuchyně je založena na tradičních a osvědčených českých recepturách, které doplňujeme lehčími saláty, rybami a těstovinami. Snažíme se vždy maximálně využívat sezonních potravin. Vždy dbáme na kvalitu použitých surovin a vlastní přípravu všech komponentů. S kombinací produktů z naší zahrady lze jednoduše říci: "Naše kuchyně je poctivá a domácí." 

Vlastní zahrádka nám umožňuje osvěžit jídla čerstvými bylinkami a nejrůznějšími druhy salátů a kořenové zeleniny. Ovoce z našich stromů a keřů přidáváme do moučníků a sladkých pokrmů.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 360°

Restaurace:

Zahrada:

12952432_piFVvtHqXOz_csOZFRAPVIv5ro8OIga
MAR_1852.JPG
Na zdraví